Pomysł na dobra reklamę by zwiększyć zyski firm produkujących słodycze.

Pomysł jest to proces myślenia, którą człowiek zdołał opanować. Każdy z nich może być pomysłem dobrym jak i złym. Aby zwiększyć zyski danej firmy musi posiadać dobra reklamę promującą słodycze reklamowe. Dana osoba w firmie zajmująca się reklama musi mieć głowę stworzoną do znakomitych pomysłów.
Jednym z takich pomysłów powinna być muzyka, która jest nam znana i na co dzień słuchana. Czekoladki reklamowe jak i cukierki reklamowe powinny być tak przedstawione nam aby ich smak był w miarę widoczny na szklanym ekranie czy przekazany drogą słuchu do naszych kubków smakowych. Kolejnym dobrym pomysłem powinien być obraz. Powinien być kolorowy i przyciągający nasz wzrok. Najmłodszych widzów przyciągają reklamy typu kreskówki.
Dobra reklama jest wtedy gdy naprawdę przynosi wielkie zyski i korzyści firma produkującym dane, dobre produkty. Muszą mieć nie tylko dobry pomysł na rozreklamowanie ale także produkty wysokiej jakości. Dobra firma na rynek nie może się pokazać z byle czym i dba o swoją renomę przez cały czas swojego działania.