Tworzenie stron dla polityków.

Polityka jest dziedzinom dla wielu polaków kompromitującą. Wstydzimy się osób, które siedzą w polskim sejmie i nie robią nic w kierunku by było nam dobrze w naszym kraju. Praktycznie sami musimy się namęczyć by stworzyć sobie godne życie czego dowodem były masowe wyjazdy młodych polaków do innych krajów takich jak Anglia, Irlandia czy też Holandia.
Bulwersujące jest też dla nas to że są tworzone indywidualne strony internetowe dla polityków, które zapewne są tworzone za niemałe pieniądze. Wiemy że projektowanie stron internetowych warszawa stało się modną działalnością informatyków ale politycy nie potrzebują dodatkowych reklam, które bardziej ich ogłupiają. Tworzenie stron dla tych osób jest zupełnie bezcelowe a koszt jest bardzo duży. I praktycznie my jako naród płacimy za takie bezsensowne działania.
Politycy swoje strony traktują jako reklamę swoich celów jakie chcą wdrążyć w życie. Lecz lepiej żeby one były wcielane niż opisywane w internecie. Liczą się działania a nie wypisane na stronie jakieś punkty.
Osoby które zajmują się tworzeniem stron dla polityków zarabiają bardzo dużo na takim projekcie. Wiadoma sprawa że informatycy zarobić będą chcieli jak najlepiej dlatego decydują się na podjęcie współpracy z osobami siedzącymi w polskim sejmie.
Warto tu wspomnieć że za pieniądze, które zostały przeznaczone na tworzenie stron można by było kupić niezłe auto lub pomóc osobą najbardziej potrzebującym. Polityków jak widać to najmniej obchodzi i bardziej wolą działać w swoim imieniu niż w imieniu najbardziej potrzebującym.