Rocznica Denon

W setną rocznicę swego istnienia Denon postanowił wprowadzić  na rynek całkiem nowy mikrosystem hi-fi D-M38, który bazuje na zdobywcy nie mało nagród- modelu takiego jak D-M37.

Największą różnicą, jaka występuje w porównaniu z poprzednikiem, to przednie wejście USB, umożliwiającej cyfrową, bezpośrednią współpracę np. z iPodem czy iPhonem już za pomocą przewodu standardowego. I dzięki temu słyszany dźwięk przetwarzany jest przez urządzenie, oznacza to oczywiście znaczne podnoszenie jego jakości.

Wymiary kompaktowe systemu Denon RCD-M38, to 210×310 mm, umożliwiające proste umiejscowienie mikrosystemu praktycznie na każdej półce. Elegancką elektronikę uzupełniają  zaprojektowane specjalnie głośniki,  doskonale łączące się z M38, dzięki temu prezentują prawdziwy dźwięk hi-fi.

Od samego początku seria M jest opracowywana jako system hi-fi więc dlatego Denon  bardzo przywiązuje uwagę do takiego doboru komponentów oraz jak najłatwiejszego ich układu z jak najkrótszą drogą sygnału. Tak więc najważniejsze zespoły ekranowane są, by minimalnie ograniczyć niepożądane interferencje.  I nowo wzmacniacz zaprojektowany ma dużą moc-2x30W.

Do wejścia USB, poza pamięcią przenośną oraz dyskami twardymi, o pojemności do 500GB, możemy podłączyć bezpośrednio telefon iPhone lub odtwarzacz iPod, stać się to może za pomocą kabla fabrycznego.  Cyfrowa transmisja sygnału jak również jego obrobienie następuje we wnętrzu Denona RCD-M3. Dzieje się to za pomocą przetworników C/A o wysokiej jakości. Zyskuje na tym jakość dźwięku. Po podłączenia iPoda albo iPhone`a baterie gadżetów są automatycznie ładowane.

Idealne uzupełnienie systemu Denon RCD-M38 to głośniki SC-M37, które bazują na hi-endowym modelu CX-1. Wyposażone są w wysokotonowy głośnik o wysokiej rozdzielczości jak również lekką membranę należącą do niskotonowego głośnika D.D.L.

Nowy system Denon RCD-M38 możemy otrzymać w dwóch kolorach-czarnym lub Premium Silver, natomiast głośniki w kolorze czarnym oraz wiśniowym.

link sponsorowany:

sprzęt HI-FI bestcomputer.pl

Dodaj komentarz