dodatkowe 13cm luksusu

To auto uzależnia od luksusu, zachwyca każdego miłośnika motoryzacji i fana elektronicznych gadżetów. To nie tylko jeżdzący komputer ale dosłownie serwerownia na kołach. Jadąc prędkością 250 km/h po niemieckiej autstradzie możemy pobierać pocztę email i przeglądać strony www niczym w domu na wygodnej kanapie. Gdyby ktoś kiedyś nie wymyślił samolotów, A8 L nie miało by bezkonkurenci. Szczególnie w wersji z silnikiem o mocy 500 KM. Uzależnić się łatwo od wygody i dodatkowej przestrzeni, dzięki której podróżujemy w bardzo komfortowych warunkach. Ten samochód powstał z myślą o VIP-ach, któży zasiądą w drugim rzędzie siedzeń.

a82

link sponsorowany: rent a car warszawa

To biznesowe centrum dowodzenia na kołach. Każdy miłośnik programów z rozbudowanym menu, polubi nowy system dowodzenia MMI, dzięki któremu zarządzamy tak wieloma funkcjami , że instrukcja obsługi samochodu ma grubość encyklopedii. Ani kierowca ani VIP pasażer nie ma szans, by się nudzić stojąc w korkach. Dwa monitory: jeden w zestawie instrumentów, drugi na konsoli głównej służą za centrale obsługowe. Prezentują informacje z pomocą trójwymiarowej grafiki. Oprócz znanego z innych modeli Audi charakterystycznego pokrętła, do obsługi nowego systemu MMI służy również dotykowy panel MMI touch. W zależności od potrzeb zmieniają się obsługiwane z jego pomocą funkcje.

link sponsorowany: wynajem długoterminowy warszawa

Działanie jest zbliżone do touch pada w laptopie. Z taką różnicą, że na wyświetlaczu pojawiają się cyfry, które mogą służyć np. do przełączania zaprogramowanych stacji radiowych.  Zbyt prostym rozwiązaniem, żeby te same cyfry służyły jako cyfry do wybierania numeru telefonu w wbudowanym telefonie GSM. Projektanci z Audi, stworzyli program do rozpoznawania ręcznego pisma, nakreślanego palcem na ekranie touch pada, wystarczy w czasie jasny wykonać na palcem na ekranie znaki przypominające cyfry lub litery a komputerowy program porówna to ze swoją bazą  i rozpozna.

a8

link sponsorowany: wynajem samochodów warszawa

Dodaj komentarz